Antidotum Aqua

Co to jest?
To odmładzająca esencja, transformująca twoją skórę i włosy dzięki energii uwolnionej z molekuł idealnie czystej, bogato zmineralizowanej i perfekcyjnie ustrukturyzowanej wody, wytwarzana dzięki najnowszym postępom naukowym.

 • 100 % Naturalny
 • Hipoalergiczny – nie podrażnia – 100 % potwierdzeń
 • Nadaje się na każdy rodzaj skóry w tym skóry wrażliwej,
  naczynkowej czy atopowej
 • Szybki i skuteczny
 • 100% skuteczności

Ta upiększająca i pielęgnująca, energetyczna mgiełka z nano-strukturyzowanej wody w kontakcie ze skórą lub włosami z łatwością wnika w nie i przekazuje im swoją energię i informację.
Istotą młodego wyglądu jest zdrowa, jędrna i wolna od anomalii skóra oraz silne, gładkie i lśniące włosy. Jest to możliwe wyłącznie w obecności niezwykłej wody zwanej strukturalną. Ta obecność nie zawsze jest zagwarantowana.
Antidotum Aqua TM daje tę gwarancję dzięki doskonałej zdolności wchłaniania wynikającej z jej delikatnej, inteligentnej struktury i energetyczności.
Linia kosmetyków marki Antidotum Aqua TM właśnie po to powstała aby twoja skóra taką pozostała lub transformowała twoją cerę w piękną i zdrową, bez najmniejszego ryzyka jej podrażnienia, a przy tym szybko i bezpiecznie. Efekty ich stosowania widoczne są już po kilku minutach.
Nasze produkty pielęgnują, upiększają i odmładzają, niosąc ukojenie również skórze wrażliwej, podrażnionej czy alergicznej.

Właściwości i efekty stosowania naszych produktów potwierdzone zostały badaniami przeprowadzonymi w międzynarodowym laboratorium kosmetycznym, pod opieką dermatologów, a także przez wiele osób stosujących te produkty na co dzień.
Antidotum Aqua TM to idealnie czysta i odpowiednio zmineralizowana woda poddana wieloetapowym procesom strukturyzacji a także jonizacji oraz ozonowaniu.
Zastosowana technologia pozwoliła na poziomie cząsteczkowym, w zamierzony sposób, nadać jej właściwości jakie posiadają najlepsze kosmetyki. Dzięki temu uzyskaliśmy wyjątkową w swoich właściwościach wodę mającą wpływ na jakość i kondycję naszej skóry i włosów, bez najmniejszego ryzyka ich podrażnienia.
Dlatego można ją stosować permanentnie, bezpiecznie osiągając najlepsze efekty.

Dlaczego woda pod postacią Antidotum Aqua stała się idealnym kosmetykiem?

Powszechnie uważa się, że woda jest substancją obojętną służącą do rozcieńczania i transportowania składników odżywczych, czyli tzw. składników aktywnych, naturalnych lub syntetycznych. Kosmetyki to właśnie taki roztwór ( mieszanina ) wody z tymi składnikami.
Jednak w przypadku Antidotum Aqua to właśnie woda, poddana określonym procesom zmieniającym w zamierzony sposób jej właściwości na poziomie cząsteczkowym, staje się właśnie tą aktywną, substancją czynną. Staje się energetyczną esencją wywierającą oczekiwane działanie.
Składniki aktywne mają za zadanie wywrzeć na naszą skórę określone, oczekiwane działanie.

Tak właśnie działają poszczególne kosmetyki z linii Antidotum Aqua TM aplikowane w postaci liftingującej mgiełki.
Np. gdy zależy nam na skórze młodo wyglądającej to powinniśmy pozbyć się suchego, martwego naskórka. Wiele kosmetyków powoduje złuszczenie naskórka, który następnie trzeba usunąć np. poprzez peeling. Natomiast Antidotum Aqua TM – Redukcja Zmarszczek – nie złuszcza lecz rozpuszcza martwy naskórek, pozostawiając skórę gładką, miękką i elastyczną.
Pamiętajmy, że Antidotum Aqua TM nie jest roztworem tylko substancją. Produktem jednoskładnikowym. Co w świecie kosmetyków jest czymś bardzo wyjątkowym.

Dlaczego Antidotum Aqua TM jest tak cenne jako kosmetyk?
– dlatego, że jest:

 • 100 % Naturalny
 • Nie testowany na zwierzętach – produkt Wegański
 • Hipoalergiczny – nie podrażnia – 100 % potwierdzeń
 • Nadaje się na każdy rodzaj skóry w tym skóry wrażliwej, naczynkowej
 • czy atopowej
 • Szybko się wchłania i działa natychmiast
 • Można stosować wielokrotnie w ciągu dnia
 • Nie pozostawia plam na odzieży
 • Szybki i skuteczny
 • Daje pewność, że zadziała

The hidden power of water is broken free for your beauty – Your Wise Water